Μέσα σε γιορτινό κλίμα πραγματοποιήθηκε την περασμένη Παρασκευή η κοπή της βασιλόπιτας του Κέντρου Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών ΚΔΑΠ Δήμου Νάουσας, από την αντιδήμαρχο Κοινωνικής Προστασίας και Αλληλεγγύης κ. Άννα Ασλανίδου.
Παρόντες η προϊστάμενη διεύθυνσης κ.Φρόσω Άτση η οποία έτυχε και το φλουρί και οι δασκάλες κ.Καλλιόπη Στάνιου και κ.Ελένη Μίχου.
Από την πλευρά των παιδιών το φλουρί έτυχε η μικρή Ηλιάνα Μελανίδη.
![](https://www.foninaousis.gr/photos/416745459_2088391661504334_5308503390753110212_n.jpg)
![](https://www.foninaousis.gr/photos/415039809_2088391591504341_295533404027339590_n.jpg)
![](https://www.foninaousis.gr/photos/415039809_2088391591504341_295533404027339590_n-1.jpg)
![](https://www.foninaousis.gr/photos/415035763_2088392028170964_4354098238661424549_n.jpg)
![](https://www.foninaousis.gr/photos/417513402_2088391794837654_7379062862589712691_n.jpg)